Збитки на 800 тисяч: представницю підрядника на Житомирщині судитимуть за розкрадання на ремонті укриттів

На Житомирщині судитимуть представницю підрядника за розкрадання бюджетних грошей на ремонті укриттів. Ілюстративне фото: Катерина Тарасюк для Суспільне Житомир

На Житомирщині судитимуть представницю підрядника, яку обвинувачують у розкраданні 800 тисяч бюджетних грошей на ремонті протирадіаційних укриттів у двох ліцеях Звягеля.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, оборудки із бюджетними грошима обвинувачувана провела восени 2022 року. Слідство встановило, що з бюджету на ремонт сховищ виділили понад 5 мільйонів гривень. Підприємець, який зобов’язався виконати роботи, укладення договорів та інших офіційних документів із замовником доручив уповноваженій особі.

"Проте представниця, яка діяла за нотаріально завіреним дорученням, вчинила шахрайство. Вона внесла до офіційних документів недостовірні дані про об’єм виконаних робіт, розмір нарахованої найманим працівникам зарплати та єдиного соціального внеску. Унаслідок таких протиправних дій обвинувачена заволоділа сумою понад 800 тисяч гривень із бюджету", — сказала Тетяна Гоша.

До суду матеріали за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайства) в особливо великих розмірах та у складанні і видачі завідомо підроблених офіційних документів (ч. 4 ст. 190 КК УкраїниСтаття 190. Шахрайство, ч. 2 ст. 358 КК УкраїниСтаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) скерували прокурори Звягельської окружної прокуратури.

Також у прокуратурі заявили цивільний позов про стягнення з обвинуваченої заподіяної шкоди у повному обсязі. На майно фігурантки — автомобіль та квартиру загальною вартістю на понад 1,7 млн грн наклали арешт.

Досудове розслідування відбувалося у Звягельському райвідділі поліції.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube