Артем Алексеєнко зі Звягеля — срібний призер Чемпіонату Європи з карате

Артем Алексеєнко зі Звягеля здобув срібну медаль на Чемпіонаті Європи з карате. Фото: Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради

9-11 лютого у Тбілісі пройшов чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді. У змаганнях у столиці Грузії у спорткомплексі New Sports Palace взяли участь 1160 каратистів із 49 країн Європи. Артем Алексеєнко зі Звягеля здобув срібну медаль.

Про це повідомила у Facebook пресслужба Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради.

"Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту з гордістю вітає вихованця дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П. Єрмакова Артема Алексеєнка та тренера Вадима Рибачка з успіхом на чемпіонаті Європи з карате. Артем — віце-чемпіон Європи! Віват! Браво!", — йдеться у повідомленні.

Фото: Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Звягельської міської ради

Артем здобув "срібло" серед юніорів у ваговій категорії понад 76 кілограмів.

Фото: Ukrainian Karate Federation

Україну представляли 38 атлетів із різних куточків держави.

Здобуток української збірної — 10 нагород: 3 золоті, 4 срібні, 3 бронзові медалі. Такий показник приніс Україні п'яте місце у загальнокомандному заліку.

Фото: Управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube