У Житомирі може подорожчати проїзд у громадському транспорті — з чим це пов’язано і чого чекати

У Житомирі можуть підвищити вартість проїзду у громадському транспорті — комунальному та приватному. Коли і на скільки може подорожчати квиток для пасажирів і від чого це залежить, — вирішуватимуть під час консультацій із громадою та перевізниками.

Про це Суспільному розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.

Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук. Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

За його словами, економічно обґрунтована вартість проїзду у громадському транспорті у Житомирі становить 27 гривень. І це є одним із аргументів для підвищення вартості проїзду у громадському транспорті, який сьогодні становить 14 гривень готівкою або банківською карткою.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"Пільговики платять менше, наприклад, пенсіонери у комунальному транспорті їздять безоплатно, а у приватних маршрутках ціна квитка становить 7 гривень. Цю різницю компенсують із міського бюджету. Бюджет ми всі бачили на цей рік, і я не впевнений, що ми виконаємо цей плановий бюджет. Тому компенсація — це будуть гроші або з резервного фонду бюджету або з оборонних заходів", — сказав посадовець.

На початку лютого 2024 року у Житомирі розпочали консультації із громадськістю та перевізниками щодо можливості підвищення вартості проїзду.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Водій однієї із міських маршруток Анатолій розповів, що його одноденна виручка ледь перекриває вартість заправки автобуса дизельним паливом. Окрім того, його авто потрібно технічно обслуговувати, а ціни на запчастини та мастильні матеріали теж постійно зростають.

"Кожний день ціни поступово йдуть вгору, а вартість проїзду залишається на тому ж рівні. Питання про підняття вартості проїзду вже давно потрібно порушувати. Дорожчає гума і все інше. Багато хто із нас є водіями, тож, вони бачать, які тепер ціни на запчастини. А як мовиться: не підмажеш — не поїдеш", — сказав водій маршрутки Анатолій.

Водій маршрутки Анатолій. Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

За словами приватного перевізника Віктора Білявського, собівартість проїзду у приватних маршрутках становить майже 27 гривень. Перевізник пропонує два варіанти: компенсацію вартості проїзду пільговиків від міської ради або ж збільшення вартості проїзду для них до 14 гривень.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"Найкращим варіантом була б компенсація за пільгові перевезення. Міська влада надала пільгу на проїзд у розмірі 5, 7, 10 гривень. Ось це мають компенсувати до рівня 14 гривень, тоді це було б більш-менш нормально. Я розумію, що сьогодні грошей у місті немає, бо забрали ПДФО, але ТТУ на рік планують дати 170 мільйонів гривень. Якби нам дали хоча б треттину від цієї суми, то вже було б добре. На сьогодні краще було б — це підняти ось ці пільгові ціни школярів, пенсіонерів, електронний квиток підняти до рівня банківської карти", — розповів перевізник Віктор Білявський.

У Житомирі відбулося дві зустрічі із громадськістю та перевізниками, на яких обговорювали проблему підвищення вартості проїзду, каже Олександр Шевчук. Нині у міській раді, за його словами, від приватних перевізників чекають на економічні розрахунки вартості одного квитка.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Зі слів фахівця із міської мобільності Дмитра Беспалова, у більшості європейських країн реальний тариф на проїзд є на порядок меншим за економічно обґрунтований. А перед тим, як піднімати вартість проїзду потрібно зменшити собівартість перевезень за рахунок оптимізації маршрутів та витрат перевізників.

Фахівець із міської мобільності Дмитро Беспалов. Скріншот: Суспільне Житомир

"Ось, наприклад, у Києві у 2015 році Світовий банк визначив цифру у 13 відсотків. Тобто на 13 відсотків можна зменшити собівартість перевезення одного пасажира за рахунок реорганізації маршрутної мережі тобто позбавитися дублюючих маршрутів, зробити більш зручні маршрути для всіх. Це дуже великий відсоток. І це б справді дозволило знизити собівартість пасажирських перевезень", — сказав експерт із міської мобільності.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

Дублюючі маршрути є і в Житомирі, каже водійка тролейбуса Світлана. За її словами, наприклад, на центральних вулицях міста разом із комунальними тролейбусами чи автобусами курсують приватні маршрутки, які забирають частину пасажирів, а у комунальному транспорті їдуть переважно пільговики.

Водійка тролейбуса Світлана. Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"Багато маршрутних автобусів їздять за нашим маршрутом. Дійсно багато. Виходить, що у кожного із нас є свій пасажир. У нас дуже багато пільговиків. На маршрутках, зрозуміло, менше. Тому у кожного із нас своя категорія пасажирів", — сказала водійка тролейбуса.

Що стосується транспортної мережі міста, то, за словами заступника міського голови, вона максимально оптимізована.

Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"Кожний маршрут у місті повинен або зійтись або пройти повз вулиці Київська чи Бердичівська. Якщо далі по районах: то, наприклад, Крошня — у нас є вулиця Наливайка, є вулиця Бульби-Боровця, Андріївська — це чотири сполучення ,і там ходить окремий транспорт. Там теж живуть наші мешканці, і вони повинні мати можливість хоча б доїхати до вулиці Київської. Тому на певних ділянках без цього дубляжу, на жаль, ніяк. Ще раз кажу, що фахівці управління транспорту і представники університету "Житомирська політехніка" підтвердили, що вивезти всіх пасажирів комунальне підприємство не може, тому баланс приватних перевізників і комунального перевізника на сьогодні є оптимальним", — розповів заступник міського голови.

Житомирянка Альбіна сказала, що підвищення вартості проїзду повинно враховувати економічний стан населення.

Житомирянка Альбіна. Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"Мають бути якісь розумні межі підняття вартості проїзду. Я не можу сказати, яка саме ця сума має бути. Якщо, наприклад, скажуть що проїзд коштуватиме 30 гривень, то, звичайно, це вже буде занадто. Якщо на 50 копійок піднімуть, то це інша справа. Ви ж розумієте, у всього мають бути якісь розумні межі", — сказала житомирянка.

Житомирянки Інеса розповіла, що до підвищення вартості проїзду ставиться негативно.

Житомирянка Інеса. Фото: Дмитро Поліщук/Суспільне Житомир

"У наш час, з огляду на наші зарплати і пенсії, то, звісно, що у мене лише одна відповідь — це негативне ставлення до підняття вартості проїзду.

За словами заступник міського голови Шевчука, найближчим часом міське управління транспорту та зв’язку та приватні перевізники проведуть декілька спільних консультацій, але яке рішення ухвалять на виході, він наразі не знає.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube