У Житомирській громаді зростає кількість хворих на грип та ГРВІ серед дорослих

У Житомирській громаді реєструється ріст захворюваності на грип та ГРВІ серед дорослих на 26,6%. Це 1404 випадки цього тижня проти 1109 випадків минулого.

Про це повідомила Житомирська міська рада.

Серед симптомів захворювання — висока температура і кашель.

Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Олена Піковська

У коментарі Суспільному завідувачка амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Піковська розповіла як запобігти захворюванню.

"По-перше, треба регулярно провітрювати приміщення, в якому тривалий час перебуваєте. Потрібні прогулянки просто неба, регулярне вологе прибирання. Рекомендують прийом вітамінних комплексів, але я не є їхньою прибічницею, бо є натуральні вітаміни: овочі, фрукти. Правильне харчування стимулює і мобілізує нашу імунну систему", — сказала Олена Піковська.

Олена Піковська. Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Якщо з'явилися симптоми захворювання, то краще залишитися вдома, каже завідувачка амбулаторії. За її словами, обов'язково потрібно носити захисну маску.

Фото: Надія Назарук/Суспільне Житомир

Раніше Суспільне повідомляло, що у громаді на 82,6% зросла захворюваність на гострі респіраторні захворювання серед дітей. Через перевищення епідпорогу учні окремих класів двох житомирських ліцеїв навчатимуться дистанційно. Решта шкіл працюватимуть у звичайному режимі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube