Вивчення англійської, навчання в інших країнах: у Житомирі розповіли про переваги отримання знань у військових закладах

Збільшені стипендії, поглиблене вивчення англійської та навчання на території інших держав — такими є переваги навчання у вищих військових навчальних закладах.

Про це на пресконференції розповів начальник сектору комплектування Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Бєланов.

За його словами, впродовж січня, лютого та березня 2024 року відбуватиметься приписка до призовних дільниць юнаків, яким у цьому році виповнюється 17 років.

"За цей період юнаки будуть проходити медичні комісії в ТЦК, і одразу є можливість готувати себе і документи, аби поступити до вищих військових навчальних закладів. Агітація буде проводитися на місцях. Всі відділи, територіальні центри, районний, міський мають агітаційний матеріал", — сказав представник обласного територіального центру комплектування.

Олексій Бєланов говорить, що зараз в Україні, згідно державної програми, навчання та медичне обслуговування у військових вишах для студентів та курсантів юнаків та дівчат — безкоштовне. А також збільшені стипендії, поглиблене вивчення англійської та навчання на території інших держав.

"Для вступу до військового навчального закладу потрібно, аби дитина прибула до ТЦК та СП. Заява, перелік документів, медична комісія. Станом на 1 червня ми маємо надати кандидатів, їх особові справи до вищих військових навчальних закладів", — сказав Олексій Бєланов.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube