Звільнилася за власним бажанням: у Житомирі змінили керівника обласного департаменту регіонального розвитку

Екскерівниця департаменту регіонального розвитку Інна Хоменко. Фото: Житомирська ОВА

Станом на третє січня 2024 року в департаменті регіонального розвитку Житомирської обласної військової адміністрації змінився керівник — обов'язки попередньої керівниці Інни Хоменко тепер виконує Сорокін Сергій Борисович.

Інформацію про це кореспонденти Суспільного Житомир знайшли на українському сервісі моніторингу Опендатабот. В даних вказано, що керівник у департаменті змінився з другого січня 2024 року.

Скрин із сервісу Опендатабот

На сайті Житомирської ОВА станом на дев'яту ранку третього січня значилася керівницею департаменту ще Інна Хоменко. Менш, ніж за годину інформацію в розділі про керівника змінили, вказавши Сергія Сорокіна.

Очільниця управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОВА Ірина Дембіцька порадила Суспільному звернутися за коментарем до департаменту регіонального розвитку.

Станом на 9:30 стаціонарний номер департаменту не відповідав. Номер, закріплений за Сергієм Сорокіним — теж. Кореспондентам Суспільного вдалося зв'язатися із заступником директора департаменту Віктором Мединським, який підтвердив інформацію про те, що Інна Хоменко більше не працює керівницею департаменту.

"Більше можете запитати у нового керівника, але він зараз ще на нараді", — сказав Віктор Мединський.

Суспільне намагалося вийти на зв'язок із Інною Хоменко, аби з'ясувати причини звільнення, але станом на 9:30 вона була поза зоною досяжності.

ОНОВЛЕНО на 10.30

Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко у коментарі Суспільному сказав, що Інна Хоменко звільнилася за власним бажанням, про що попередила за місяць.

"Тут все дуже просто: людина відпрацювала і вирішила закінчити свою трудову кар'єру у департаменті регіонального розвитку. Важко їй було — дитина в Києві, вона в Житомирі. Тому вона прийняла таке рішення. Я їй дуже вдячний за ту роботу, яку вона проробила за чотири роки. Вона попередила за місяць, що відпрацює рік і хоче звільнитися. Написала заяву згідно з чинним законодавством. Я дуже шкодую, бо це втрата дуже сильної бойової одиниці для Житомирської обласної військової адміністрації”, — розповів Віталій Бунечко.

За даними Opendatabot, Інна Хоменко була призначена тимчасовою виконувачкою обов'язків директорки департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА у жовтні 2019 року, замінивши на цій посаді Євгена Кульчицького.

За результатами конкурсу, який провели 29 жовтня 2019 року, Інну Хоменко призначили директором департаменту регіонального розвитку. Відповідне розпорядження "Про визначення переможця конкурсу" Віталій Бунечко підписав 4 листопада після проведення особистих співбесід із кандидатами на посаду. До виконання обов'язків Інна Хоменко приступила з 14 листопада.

В Єдиному державному реєстрі декларацій вказано, що востаннє декларацію про доходи Інна Хоменко подавала у 2021 році. На той момент у неї у співвласності з 1996 року значилася частка квартири у Києві площею 28,6 квадратних метрів. У своїй декларації Інна Хоменко вказала, що за рік в департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА заробила 558 тисяч 405 гривень. Ще 1243 гривні Інна Хоменко отримала премією до почесної грамоти від ОДА.

Раніше Суспільне повідомляло, що 25 квітня 2023 року Національне антикорупційне бюро України проводило в департаменті регіонального розвитку Житомирської ОВА обшуки, пов’язані з розслідуванням справи про розірвання договору з підрядником ПП "Автомагістраль".

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube