На Житомирщині суд повернув у комунальну власність землі лісового фонду вартістю понад 52 мільйони гривень

. Фото: Житомирська обласна прокуратура

На Житомирщині прокуратура в апеляційній інстанції відстояла повернення більше трьох гектарів землі лісового фонду вартістю 52,3 мільйони гривень з приватної власності.

Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За її словами, Житомирська обласна прокуратура оскаржила рішення Житомирського районного суду, який відмовив у визнанні незаконного та скасуванні наказу ГУ Держгеокадастру в області, через який більше трьох гектарів земель лісового фонду віднесено до комунальної власності.

"Житомирський апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і виніс нове — повернути 3,18 гектара земель лісогосподарського призначення законному власнику. У 2018 році ГУ Держгеокадастру в області винесли рішення про те, щоб землю вартістю 52,3 мільйони гривень вважати землями сільськогосподарського призначення. Ця земля тоді стала власністю Оліївської сільської ради Житомирського району. Потім, у 2020 році, її передали в приватну власність двом місцевим мешканцям", — сказала речниця прокуратури.

За словами Тетяни Гоші, прокурори виявили, що землею розпорядилися незаконно, оскільки вона є постійною власністю дочірнього підприємства "Пулинський лісгосп АПК", яке підпорядковується Житомирській обласній раді. Прокуратура звернулася до суду, але після отримання відмови в розгляді позову, вони оскаржили це рішення в апеляційній інстанції.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube