Дві вантажівки сміття: лісівники затримали чоловіка, який вивозив до лісу поблизу Житомира паперові відходи

Лісівники затримали чоловіка, який вивозив до лісу поблизу Житомира паперові відходи. Житомирський район, Житомирщина, 27 жовтня 2023 року. Фото: Facebook Столичний лісовий офіс

27 жовтня вранці лісівники Житомирщини виявили поблизу Житомира на території Богунського лісництва сміття — паперові відходи. Чоловіка, який залишив макулатуру в лісі, затримали.

Про це повідомляє Столичний лісовий офіс.

Працівники державної лісової охорони повідомили, що порушнику вдалося позбутися сміття, яке може вміститися у дві вантажівки.

"Лісівники оперативно зреагували на інцидент та затримали чоловіка. Водночас це вже не перший випадок такого засмічення лісу з боку порушників. За останній рік, спільно з правоохоронцями, встановили понад 70 фактів забруднення лісових масивів", — йдеться у повідомленні.

Раніше Суспільне Житомир повідомляло про сміттєзвалище протяжністю майже 800 метрів, яке утворилося у лісі поблизу села Туровець Житомирського району. За словами місцевої жительки Ніли Назарчук, воно знаходиться у лісі вже багато років. У Станишівській сільській раді надали інформацію, що це сміттєзвалище розташоване на земельній ділянці Пулинського лісгоспу АПК.

Також неогороджене сміттєзвалище навесні 2023 року виявили представники тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у лісовому масиві поблизу села Підлуби у кількох кілометрах від селища Ємільчине. Зі слів начальника екоінспекції Поліського округу Євгена Медведовського та начальника управління екології обласної військової адміністрації Олександра Кондратюка, це не стихійне сміттєзвалище, а офіційно зареєстроване місце видалення відходів, яке перебуває на балансі Ємільчинської селищної ради.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube