На Житомирщині зросла кількість бажаючих вступити до вищих військових навчальних закладів

Ілюстративне фото. Житомирський військовий інститут ім. С.П.Корольова. Фото: Суспільне Житомир

На Житомирщині зросла кількість бажаючих вступити до вищих військових навчальних закладів. В 2023 році бажання опанувати військові професії виявили 640 людей. Про це Суспільному Житомир розповів заступник начальника Житомирського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Бєланов.

За його словами, більшість із майбутніх абітурієнтів, а це 592 людини, намагатимуться вступити до вищих військових навчальних закладів, пів сотні – до військових коледжів сержантського складу. Серед майбутніх абітурієнтів – 130 дівчат.

Олексій Бєланов каже, що в 2023 році військові навчальні заклади збільшили кількість місць, відповідно і зросло планове завдання для військкоматів.

"В 2023 році, в порівнянні з минулими роками, планове завдання зросло в два рази, і десь на такому ж саме рівні у нас збільшилась кількість бажаючих навчатися на військових. Якщо в 2022 році таких людей було 317, з них 197 чоловік вступили на навчання, то в 2023 році кількість бажаючих зросла до 640. Тут не враховані військовослужбовці, які хочуть вступити до військових вишів для підвищення своєї кваліфікації. Вони не проходять через систему обласних територіальних центрів, тому що ми працюємо із військовозобов’язаними, призовниками, допризовною молоддю", – розповідає заступник начальника обласного ТЦК та СП (територіального центру комплектування та соціальної підтримки – ред.).

За інформацією Олексія Бєланова, найбільше абітурієнтів з Житомирщини хочуть вступати до Житомирського військового інституту – 225 чоловік. Також серед лідерів – Національна академія сухопутних військ у Львові та військова академія в Одесі.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube