На Великдень на Житомирщині зберігається комендантська година, біля храмів чергуватимуть понад 700 поліцейських

. Житомир, 8 лютого 2023 року. Фото: Тетяна Іскоростенська для Суспільне Житомир

На Великдень на Житомирщині зберігається комендантська година, біля храмів 15 та 16 квітня чергуватимуть понад 730 поліцейських у складі піших та автопатрулів. Про це Суспільному розповіла пресофіцерка Головного управління Нацполіції в Житомирській області Алла Ващенко.

За її словами, очікується, що ввечері 15 квітня святкові богослужіння пройдуть у майже 200 храмах за участі більш ніж дев’яти тисячі вірян. А у неділю, 16 квітня, богослужіння та освячення великодніх кошиків відбудуться у понад 540 релігійних церквах та храмах, куди прийдуть понад 24 тисячі людей.

"Зважаючи на умови воєнного часу, просимо учасників релігійних заходів дотримуватися правил безпеки та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. При собі обов’язково необхідно мати документи, що посвідчують особу, які, у разі необхідності, поліцейські перевірятимуть", – сказала Алла Ващенко.

Алла Ващенко. Житомир, 8 грудня 2022 року. Фото: Антоніна Тугас для Суспільне Житомир

Також жителям області нагадують про обмеження, встановлені Радою оборони Житомирщини. Зокрема, тривалість комендантської години на Житомирщині залишається незмінною – з дванадцятої ночі до п’ятої години ранку.

Поліцейські чергуватимуть біля храмів у понад 460 населених пунктах області, де відбуватимуться масові святкові богослужіння.

Представники духовенства на засіданні Житомирської обласної Ради Церков звернулися до жителів Житомирщини із проханням надати перевагу трансляціям богослужінь онлайн. Про це 13 квітня повідомила пресслужба Житомирської ОВА.

Робота громадського транспорту в Житомирі на свято.

У Житомирі у Великодню ніч посилять роботу громадського транспорту.

  • У суботу, 15 квітня, на маршрутах, тролейбуси курсуватимуть до 23:00.
  • У неділю, 16 квітня, електротранспорт розпочне роботу з 5:00.

Що відомо

  • У поліції розповіли про комендантську годину та заходи безпеки на Великдень.
  • Восьмого та дев'ятого квітня на Житомирщині під час релігійних святкувань поблизу храмів чергували більше 400 поліцейських.

Читайте також

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube