У Житомирі створили безпечний громадський простір для жінок та дівчат "Вільна", де вони можуть отримати соціальну допомогу, правові консультації та психологічну підтримку. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
У повідомленні йдеться, що під час війни жінки та дівчата України стали вразливішими до проявів ґендерно зумовленого насильства і часто не знають, як отримати доступ до спеціалізованих послуг у подібних ситуаціях.
Тому Фонд ООН у галузі народонаселення прийняв рішення створити "Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат". Ці простори надають можливість у жіночому колективі проводити активний відпочинок чи займатися улюбленим заняттям спрямованим на відновлення ресурсу, також разом проводити дозвілля та отримати інформаційну підтримку.
"Ми безмежно вдячні Житомиру, що у нас є можливість тут відкрити центр і працювати. Цей простір саме для того, щоб підняти рівень знань і можливостей, відкрити потенціал, про який раніше жінки навіть не здогадувались", – цитує пресслужба Житомирської міської ради національну координаторку Проєкту "Вільна" Оксану Нечитайло.
"Наша місія – доторкнутися до нашого слов’янського генетичного коду, допомогти вибудувати життєстійкості", – цитує пресслужба Житомирської міської ради координаторку Проєкту "Вільна" Дар’ю Шапошник-Домінську.
Заступниця директорки зі спортивно-масової роботи міського спортивно-культурного центру Людмила Дорожинська говорить, що потрібно йти вперед, навіть якщо не завжди все вдається.
"Я завжди вчу своїх дітей, що потрібно використовувати кожну можливість, потрібно вчитися. Ми завжди повинні рухатися тільки вперед, навіть, якщо не завжди усе вдається", – цитує пресслужба Житомирської міської ради матір-героїню, заступницю директорки зі спортивно-масової роботи міського спортивно-культурного центру Людмилу Дорожинську.
У повідомленні пресслужби міськради йдеться, що в безпечному громадському просторі для жінок та дівчат "Вільній" усі активності модеруються професійними тренерками, майстринями та є безоплатними. Також можна отримати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу, є місце для відпочинку дітей і завжди мають світло та Інтернет.
Знаходиться простір на вулиці Київській, 19/2. Працює з середи по неділю з 11:00 до 20:00 години. За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: (098) 440-12-72.
Читайте також
- Школа майбутнього пенсіонера для жителів Житомирщини: що потрібно знати про пенсію.
- На Житомирщині попрощалися з завідувачкою Літературно-меморіального музею Лесі Українки Вірою Римською.
- У Житомирі відкрили ювілейну виставку художника Валерія Кулавіна.
- На Житомирщині бабусі пошили півтори тисячі подушок для військових.
- За 24 години організували цілодобову роботу всіх лікарів – лікарі Народицької лікарні про роботу в умовах війни.
- "Ми стаємо сильнішими, але, на жаль, і втрачаємо найкрутіших" – офіцер ЗСУ з Житомира Леонід Мацієвський.
Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах: