Уродженець Житомирщини – що відомо про нового голову Нацполіції України Івана Вигівського

Глава Нацполіції Іван Вигівський. МВС

Із 20 січня обов'язки очільника Нацполіції України тимчасово виконуватиме уродженець Житомирщини Іван Вигівський, який до цього очолював Головне управління Нацполіції у Києві. На цю посаду його призначили після того як голову Нацполіції України Ігоря Клименка призначили в.о. обов'язків міністра внутрішніх справ після загибелі в авіакатастрофі в Броварах очільника МВС Дениса Монастирського. Розповідаємо, що відомо про нового очільника Нацполіції.

Іван Вигівський народився 26 березня 1980 року на Житомирщині.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.

З 2015 по 2016 рік працював начальником Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Із 2016 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області. З 14 лютого 2020 року призначений на посаду начальника ГУНП в Полтавській області.

У серпні 2021 року Іван Вигівський став новим главою Національної поліції міста Києва. Він замінив на цій посаді Андрія Крищенка, який 11 серпня подав у відставку.

Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що Київ вимагає від нового очільника особливої уваги в організації роботи, підборі керівної ланки й у розв'язанні проблемних питань. Також він наголосив на проблемах незаконного будівництва, рейдерства, майнових злочинів та крадіжок.

Вигівський у відповідь заявив, що у своїй діяльності визначить низку пріоритетів.

"Київ – це фактично серце нашої держави. Всі регіони повинні рівнятися на столицю. Роботи буде багато. Пріоритетними залишається боротьба з організованою злочинністю та безпека на вулицях столиці. Спільно з особовим складом будемо координувати свої дії, щоб продовжувати створювати безпечне середовище для киян та гостей міста", — зазначив тоді Іван Вигівський.

20 січня 2022 року Кабінет Міністрів України призначив Івана Вигівського тимчасовим виконувачем обов'язків голови Національної поліції України.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах на Київщині у середу, 18 січня, впав гелікоптер поблизу дитсадка. Як повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко, розбився гвинтокрил ДСНС. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС. Серед жертв трагедії — троє дітей.

Загинув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube