Заступницю директора ліцею Житомира, яка підтримала збройну агресію РФ, відсторонили від посади

. Державне бюро розслідувань 28 жовтня повідомило про підозру заступниці директора одного з ліцеїв міста. Житомир, жовтень 2022 року. Фото: Facebook Управління СБ України в Житомирській області

У Житомирі відсторонили від займаної посади заступницю директора з навчально-виховної роботи ліцею №25. Жінку підозрюють у запереченні збройної агресії РФ та глорифікації Росії та російської армії. Про це повідомляє прокуратура Житомирської області на сторінці в мережі Facebook.

"За результатом розгляду клопотання обласної прокуратури, Богунський районний суд міста Житомира виніс ухвалу про відсторонення заступника директора місцевого ліцею від займаної посади строком на два місяці", – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування триває.

Що відомо

  • 28 жовтня в Житомирі оголосили підозру заступниці директора з навчально-виховної роботи одного з ліцеїв міста. Жінка публічно підтримувала збройну агресію Росії проти України і звинувачувала Україну в розв'язанні та підтримці війни. У березні-квітні 2022 року поблизу розбомбленого ліцею №25 посадовиця звинувачувала у його знищенні самих же українських захисників та українську владу.
  • У ДБР клопотатимуть у суді щодо взяття заступниці директора ліцею №25 міста Житомира під домашній арешт та відсторонення її від посади.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber