Армія РФ збільшила кількість атак на заході Запорізької області — ISW

Українська бойова машина піхоти M2 Bradley, яка перебуває на озброєнні 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ "Ма́ґура". Facebook/Генеральний штаб ЗСУ

Армія РФ збільшила кількість атак на позиції Сил оборони поблизу села Кам'янського, що знаходиться на заході Запорізької області. Зокрема, на цьому відтинку фронту зросла інтенсивність російських наземних штурмів та авіаударів.

Про це йдеться в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 22 червня.

"Російські війська посилили авіаудари та наземні атаки поблизу Кам’янського 22 червня, потенційно готуючись до відновлення наступальних зусиль на цій ділянці фронту", — зазначають в ISW.

Зокрема, аналітики зазначають, що зростання інтенсивності штурмових дій та авіаударів може свідчити про наміри російської армії відновити наступальні операції в цьому районі.

"Війська РФ також продовжували наземні атаки поблизу Роботиного: поблизу Вербового, Малої Токмачки, Новопокровки та Нестерянки", — додали в ISW.

Також у звіті повідомляють, що на ділянці кордону Донецько-Запорізької області змін лінії фронту не зафіксовано:

"22 червня російські війська продовжили наземні атаки в районі кордону Донецько-Запорізької області поблизу Старомайорського та Урожайного, але підтверджених змін на лінії фронту не було".

Раніше Суспільне повідомляло, що на Оріхівському напрямку Сили оборони відбили чотири штурмові атаки РФ.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber