"Людина, яка нікого не лишала в біді": в Укренерго розповіли про енергетика, який помер внаслідок обстрілу на Запоріжжі

Денис Новіков. Укренерго

У лікарні помер диспетчер підстанції НЕК "Укренерго" у Запорізькій області Денис Новіков, який дістав численні осколкові поранення внаслідок ракетного удару РФ по енергетичному об'єкту в регіоні в ніч проти 22 червня.

Про це сьогодні, 23 червня, повідомили в НЕК "Укренерго".

Зазначають, що в компанії Денис Новіков працював 20 років: спочатку електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, а згодом – диспетчером підстанції:

"Денис був професійним енергетиком. Він вмів і гайки крутити, і роботою підстанції керувати. Був спокійна, чуйна, добра людина, яка нікого не полишала в біді", — розповідають колеги.

У ніч проти 22 червня, коли армія РФ обстріляла енергетичні об'єкти у Запорізькій області, Денис разом з колегою-диспетчером не встиг добігти до сховища:

"Компанія надасть всю необхідну підтримку і допомогу. Щирі співчуття рідним, близьким, колегам – всім, хто знав і любив Дениса", — зазначили в Укренерго.

У Дениса залишились дружина та 9-річний син.

Денису було 38 років.

Суспільне повідомляло, що в ніч проти 22 червня, армія РФ обстріляла енергетичні об'єкти в Запорізькій області. Внаслідок цього поранення дістали два енергетики, один з них помер у лікарні.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber