Запорізькі енергетики розповіли, як можна заощадити, користуючись "нічним" тарифом. Що відомо

У Запорізькій області енергетики розповіли про можливість заощадити на оплаті за спожиту електроенергію. Аби почати економити, необхідно встановити двозонні лічильники, які з 23:00 до 07:00 дозволять платити вдвічі менше.

Це зазначив радник директора ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” Євген Зінченко під час брифінгу в Медіацентрі ОВА.

" Згідно з чинним законодавством, за умов двозонного обліку електроенергії ("день – ніч"), вартість кіловат/годин, спожитих з 23:00 до 07:00, становить половину від звичайного тарифу – не 4,32 грн (як у денний період), а 2,16 грн (З 1 червня 2026)", — зазначив Євген Зінченко.

Також він додав, що на сайті ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” є кабінет споживача, де можна знайти деталі щодо оплати, тарифів та отримати послугу електронного рахунка.

Радник директора ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” Євген Зінченко. Суспільне Запоріжжя

Загалом від початку повномасштабної війни заборгованість за електрику зросла майже втричі. Нині ж, за словами Євгена Зінчекна, ситуація покращилася:

"Споживачі розуміють, яка склалася ситуація в ринку електричної енергії. Хочу сказати, відповідно до закону України про ринок електричної енергії, наше товариство купує електроенергію виключно по попередній оплаті. Для всіх споживачів. Недоплата з боку населення призводить до погіршення нашої платіжної дисципліни".

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber