Замах на посадовця Запорізької міськради Максима Денщіка: що розповідають очевидці події

Місце замаху на посадовця. Суспільне Запоріжжя

Сьогодні, 11 червня, у Запоріжжі невідомий стріляв у тимчасово відстороненого керівника департаменту правового забезпечення міської ради Максима Денщіка. Від отриманих поранень чоловік помер у лікарні, повідомили в Офісі генерального прокурора України.

Що бачили очевидці події та що розповідають сусіди — дізнавалося Суспільне.

Переселенка з Енергодара Ірина Жарова каже, що одразу, як побачила з балкона закривавленого чоловіка, викликала швидку:

"Я думала, що хтось просто по балкону лупить, по пластику, мені такий звук здався. Це було приблизно о 7:50 – 7:55. Пострілів було 4. Я одразу вибігла розбиратися, хто ж б’є, а тут таке... Коли вибігла на балкон, він йшов, тримався за живіт, кров йшла і я побігла викликати швидку. Коли я вийшла, він вже лежав. Звісно, шок".
Ірина Жарова. Суспільне Запоріжжя

Оксана Когушева каже, що чула крики людей і бачила з балкона, як біг чоловік, ймовірно, злочинець:

"Я бачила, як він біг, зловмисник. Я була у ванній кімнаті, подумала, що збивають "шахед". І побачила, що хтось біжить уздовж дитячого садочка, біля паркану. "Швидка" дуже швидко приїхала. Я вийшла — вже стояли там всі".
Когушева Оксана. Суспільне Запоріжжя

Місцевий житель Володимир розповідає, що повертався з магазину, і спочатку не одразу зрозумів, що сталося, але теж бачив, як якийсь чоловік тікав:

"Я йшов із магазину та побачив, що тут стоять люди, де стрічка протягнута, а за нею хлопець лежав. Я з ним особисто не знайомий. Знаю, двоє дітей в нього, жінка є. Я йшов і зустрів злочинця. У нього чорна була типу маска, у кепці він був. Голова опущена, щоб обличчя видно не було. Тікав страшно".

Володимир. Суспільне Запоріжжя

Лариса Виноградова, вахтерка КП "Ремсервісу" каже, що після пострілів, чоловік ще був живий:

"Я чула постріли. Ми спочатку не зрозуміли, думали, що щось летить і падає. А потім було зрозуміло, що постріли. Ми вийшли на подвір'я та побачили, що з чоловіком така біда. Він лежав, поруч стояли поліцейський, люди. Він був живий ще. Дівчата з сусіднього будинку підбігли до нього та кричали: "Максим, Максим! Дихай, дихай!"
Лариса Виноградова, вахтер КП "Ремсервіс". Суспільне Запоріжжя

Суспільне повідомляло, що сьогодні, 11 червня, застрелили місцевого посадовця, тимчасово відстороненого директора департаменту правового забезпечення Максима Денщіка.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram