У Запорізькій області 10 жінок нагородили званням "Мати-героїня"

Відзнака "Мати-героїня". ЗОВА

Указом президента України Володимира Зеленського десять жінок із Запорізької області відзначено званням “Мати-героїня”. Нагороджували матерів, які виховують 5 і більше дітей.

Про це сьогодні, 10 червня, повідомили на сайті ЗОВА.

Зазначається, що привітав і вручив почесні відзнаки багатодітним мамам голова Запорізької ОДА Іван Федоров. За його словами, все починається з сім’ї: базові навички, виховання і та атмосфера, яку діти потім переносять у власне життя і суспільство:

Іван Федоров вручає нагороду "Мати-героїня". ЗОВА
"Дякую вам, що ви виховуєте своїх дітей в Запоріжжі. Зараз це набагато важче, ніж в мирному житті. Завдяки вам ваші доньки і сини ростуть справжніми патріотами. Впевнений, що вони обов’язково долучаться до розбудови України і Запорізького краю. Ваші діти – це наше майбутнє", – відзначив посадовець.

За словами начальниці управління Департаменту соцзахисту населення Запорізької ОДА Вікторії Герасименко, держава надає підтримку багатодітним сім’ям:

Матері-героїні на врученні нагород. ЗОВА
"Матері-героїні мають право на отримання за рахунок коштів державного бюджету одноразової грошової винагороди у розмірі 10 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб. Це 30 тисяч 280 грн".
Відзнаки, які отримали матері-героїні. ЗОВА

Почесне звання "Мати-героїня" започатковане в Україні в 2004 році. В Запорізькій області за цей час його присвоїли 1628 жінкам.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber