Запорізький "Мотор" став дванадцятиразовим чемпіоном України з гандболу

Запорізький гандбольний клуб "Мотор" нагородженом медалями за перше місце в Суперлізі України з гандболу серед чоловіків, 9 червня 2024 року. ФГУ

Гандбольний клуб (ГК) "Мотор" Запоріжжя став дванядцятиразовим чемпіоном Суперліги України з гандболу серед чоловіків. Забезпечивши перше підсумкове місце за тур до кінця турніру, запорізька команда оновила власний рекорд — вдев'яте поспіль оформила перемогу в регулярному чемпіонаті та виграла Кубок України.

В останньому турі Суперліги "Мотор" переконливо здолав "Донбас", "Ізмаїл" та "Одесу" (45:18, 38:21 та 43:30 відповідно).

Гандболісти запорізького "Мотору" в таймауті під час матчу з "Донбасом". ФГУ

В підсумку, запорізька команда завоювала 12-те чемпіонство в Суперлізі, набравши дев'яносто девять очок та не програвши жодного матчу турніру. Після завершення сезону, "Мотор" урочисто отримав "золоті медалі" чемпіонату.

Команда "Мотору" святкує 12-те чемпіонство в Суперлізі, 9 червня 2024 року. ФГУ

Окрім того, найкращим гравцем Суперліги з гандболу серед чоловіків сезону 2023/2024 став розігруючий (в минулому лівий крайній) запорізького "Мотору" Захар Денисов.

Захар Денисов, розігруючий ГК "Мотор", якого було визнано кращим гравцем Суперліги сезону 2023/2024. ФГУ

Раніше, у Фіналі чотирьох, гандбольний клуб із Запоріжжя завоював десятий загалом та дев'ятий поспіл Кубок України, що дозволило команді оновити власний спортивний рекорд: починаючи з 2014-го року, "Мотор" дев'ять разів поспіль вигравав чемпіонат та кубок країни.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber