"Навіть вдома так тільки на свята готують": як працює польова кухня 108-ї бригади ТРО на Запорізькому напрямку

Поблизу передової на Запорізькому напрямку працює польова кухня 108-ї бригади Територіальної оборони. Обіди для двохсот захисників та захисниць готують п'ятеро військових. Щодня продумують меню, аби страви не повторювалися та були смачними.

Як працює польова кухня — дізнавалися кореспонденти Суспільного.

Аби нагодувати військових, кухарі прокидаються о 4:00, а о 5:30 вже стають до роботи, розповідає шеф-кухарка Валентина:

О пів на шосту ми вже тут, починаємо процес приготування сніданку, і так до 19:00. Наприклад, сьогодні на обід готуємо 50 літрів борщу, близько 170 котлет, а якщо брати гарнір, наприклад, каша або макарони, то це 7 кг".

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Меню завжди продумують, аби страви були різноманітні та "по-домашньому", каже кухар Роман:

"Меню в нас пропрацьовано дуже гарно. Перші страви: борщі, супи. Гарніри: макарони, крупи, пюре, картоплю тушимо. Салати: сезоні овочі, фрукти сезонні, капуста квашена, грибочки мариновані".
Суспільне Запоріжжя
"Нам привозять куряче філе, а ми з нього робимо відбивні, стейки, м’ясо по-французьки, по-шотландськи”, — розповідає Валентина.
Суспільне Запоріжжя

З постачанням продуктів на польову кухню проблем немає. Тому кухарі намагаються балувати військових і смаколиками :

"Можемо насмажити пиріжки, млинці, сирнички. Нам привозять молочні продукти, і ми можемо щось від себе ще приготувати додатково”, — розповідає Валентина.
Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Не залишаються голодними й бійці, які воюють у безпосередній близькості до фронту. Тричі на день приготовані страви перекладають у спеціальні термоси та відвозять на передову, — розповідає начальник їдальні Олександр.

“Кожного дня ми відправляємо у термосах гаряче: перше, друге, третє, гарнір, салат, хліб — все що їм потрібно для обіду, на сніданок та вечерю. Машина виїжджає не дуже далеко до передової, її потім перевантажують хлопцям, які ближче знаходяться".
Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Щодня до їдальні приходить військовослужбовець Євген. Чоловік каже, що їжа смачна, як вдома, а порції великі:

“Їжа добра, асортимент великий. Я завжди беру пів порції, бо все не з’їдаю. Навіть вдома так тільки на свята готують, а в нас тут так щодня”.

Суспільне Запоріжжя

Суспільне Запоріжжя

Кухарі Валентина та Роман кажуть, що ситі й задоволені захисники — найкраща подяка за їхню роботу:

Подобається тоді, коли хлопці кажуть велике дякую, що поснідали, пообідали чи повечеряли так, як вдома, що вони задоволені, як ми готуємо”, — ділиться Валентина.
Суспільне Запоріжжя

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber