На фронті загинув військовий із Запоріжжя Максим Щетінін

Максим Щетінін, загиблий військовий. Facebook/АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

12 червня в Харківській області, обороняючи територіальну цілісність та незалежність України загинув військовий із Запоріжжя командир відділення 36-ї бригади морської піхоти Максим Щетінін, який до повномасштабної війни працював в акціонерному товаристві (АТ) "Запорізький Завод Феросплавів" (Запорізький феросплавний завод).

Про це сьогодні, 19 червня, повідомили в пресслужбі АТ "Запорізький Завод Феросплавів".

"12 червня під час виконання бойового завдання в районі села Вовчанські Хутори Харківської області Максим Щетінін потрапив під російський артилерійський обстріл і отримав смертельне уламкове поранення, навіки залишившись 44-річним", йдеться в повідомленні.

Чоловік до повномасштабної війни працював з 2000 року на Запорізькому феросплавному заводі, де пройшов трудовий шлях від горнового до начальника зміни.

Вже під час великої війни був мобілізований до лав 36-ї бригади морської піхоти, де виконував бойові завдання на посаді командира відділення.

"У 2023 році його героїзм відзначило командування оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" – Максим був нагороджений медаллю "За хоробрість у бою", — зазначили в пресслужбі.

Чоловік був відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконав військовий обов'язок в бою за Україну, її свободу та незалежність.

Підписуйтесь на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber