На ТОТ Запорізької області активісти руху "Жовта Стрічка" вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Активісти руху "Жовта стрічка" вшанували пам'ять жертв Другої світової війни. Теlegram/"Жовта стрічка"

На тимчасово захопленій території Запорізької області активісти руху "Жовта Стрічка" вшанували памʼять українців, які віддали свої життя в Другій світовій війні.

Про це повідомив рух опору "Жовта стрічка".

"Нам вдалось поширити символ памʼяті жертв війни в Мелітополі, а в Пологах та Бердянську є наші графіті та постери", — йдеться в повідомленні.
Активісти руху "Жовта стрічка" вшанували пам'ять жертв Другої світової війни. Теlegram/"Жовта стрічка"

Активісти руху "Жовта стрічка" вшанували пам'ять жертв Другої світової війни. Телеграм/"Жовта стрічка"

Що таке "Жовта стрічка"

Рух громадського спротиву "Жовта стрічка" сформувався навесні 2022 року в Херсоні, а нині поширився на всі тимчасово окуповані території України.

Українці в окупації можуть приєднатися до руху через чат-бот, аби отримувати завдання, плакати, листівки та дізнаватися правила безпеки.

Суспільне також розповідало, що активісти "Жовтої стрічки" чинять опір на окупованій території Херсонщини, зокрема в Генічеську.

8 грудня 2023 року рух спротиву окупації на тимчасово окупованих територіях України "Жовта Стрічка", в особі спікера руху Ярослава Божка, нагородили відзнакою "Вогонь запеклих не пече", що присвячена організаціям волонтерів, які діють в складних умовах.

До складу громадського руху спротиву "Жовта Стрічка" доєдналося 4700 активістів з тимчасово окупованої території Запорізької області. Найбільше людей долучилося навесні та влітку 2023 року.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber