"Від нього завжди віяло теплом і добротою": Володимиру Цісельському просять присвоїти звання Героя України (посмертно)

Володимир Цісельський, загиблий український захисник. Фото: особистий архів Анни Каверіної

У Запоріжжі звання "Героя України" (посмертно) просять присвоїти військовослужбовцю ЗСУ, солдату 15 бригади оперативного призначення НГУ Володимиру Цісельському. Чоловік загинув 13 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Вербове Запорізької області.

Відповідну петицію зареєструвала цивільна дружина загиблого Анна Каверіна на сайті президента України.

Володимир народився у Запоріжжі. З 2017 року служив в 17 окремій танковій бригаді імені Костянтина Пестушка механіком-водієм. З початку повномасштабного вторгнення добровільно долучився до лав ЗСУ. З 25 лютого 2022 року воював у складі 15-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Брав участь у захисті населених пунктів Ольгівське, Мала Токмачка та Вербове.

Володимир Цісельський, загиблий український захисник. Фото: особистий архів Анни Каверіної
"Він був найкоханішим чоловіком, золотим сином, найкращим братом і прекрасним дядьком. Завжди з сонячною посмішкою, до всіх привітний. Мав золоті руки, чого б не торкнувся все вдавалось. Від нього завжди віяло теплом і добротою", — згадує його дружина Анна Каверіна.

Чоловік загинув 13 січня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Вербове Запорізької області. Він отримав поранення несумісне з життям.

Володимир Цісельський, загиблий український захисник. Фото: особистий архів Анни Каверіної

15 липня 2024 року Володимиру мало виповнитися 52 роки.

Петиція з проханням присвоїти звання "Героя України" (посмертно) Володимиру Цісельському. Фото: скриншот з сайту petition.president.gov.ua

Станом на 11 травня петиція про присвоєння звання "Героя України" (посмертно) Володимиру Цісельському набрала 15175 підписів з 25 тисяч необхідних. До кінця збору підписів залишилося 26 днів.

Підписуйтесь на Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber