Суд відправив митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луку під нічний домашній арешт

Митрополит Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Лука. Суспільне Запоріжжя

Сьогодні, 7 травня, Солом'янський районний суд Києва призначив голові Запорізької та Мелітопольської єпархії УПЦ МП Луці (Андрію Коваленку) нічний домашній арешт строком до 1 липня 2024 року.

Про це повідомили кореспонденти видання Ґрати із зали суду.

Зазначається, що голову Запорізької та Мелітопольської єпархії УПЦ МП Луку суд відправив під нічний домашній арешт строком до 1 липня. Це означає, що священнослужитель має перебувати вдома у період між 22:00 до 06:00.

Під час засідання суду прокурор просив призначити священнику цілодобовий домашній арешт. Лука водночас своєї провини не визнав.

Що відомо про митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луку (Андрія Коваленка)

  • 1 травня 2024 року співробітники СБУ повідомили митрополиту Луці про підозру в розпалюванні релігійної ненависті в Україні. Також експертиза, ініційована правоохоронцями, підтвердила факт підривної діяльності священника проти держбезпеки країни.
  • 1 травня 2024 року зранку співробітники СБУ проводили обшуки в митрополита УПЦ МП Запорізького та Мелітопольського Луки.
  • 11 грудня 2022 року Рада нацбезпеки та оборони запровадила персональні санкції проти семи ієрархів Української православної церкви Московського патріархату. Зокрема проти митрополита Запорізького і Мелітопольського УПЦ МП Луки (Андрія Коваленка).

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber