Директора департаменту правового забезпечення Запорізької міськради тимчасово відсторонили від виконання обов'язків

Максим Денщік, директор департаменту правового забезпечення Запорізької міськради. Facebook/ Максим Денщік

Директор департаменту правового забезпечення Запорізької міської ради Максим Денщік тимчасово відсторонений від виконання обов'язків на час проведення службового розслідування.

Про це Суспільному телефоном сьогодні, 13 травня, розповів начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євген Коваленко.

"На даний час, згідно з розпорядженням т.в.о. міського голови Регіни Харченко, Денщік Максим Сергійович відсторонений від виконання обов'язків. Тимчасово виконання обов'язків покладено на іншу особу. Стосовно Максима Сергійовича проводиться службове розслідування", — повідомив посадовець.

Євген Коваленко, начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради. Запорізька міська рада

За словами Євгена Коваленка, подальші рішення будуть прийматися відповідно до результатів службового розслідування, що триватиме протягом двох місяців.

У коментарі Суспільному нині відсторонений директор департаменту правового забезпечення міськради Максим Денщік зазначив:

"Мене відсторонили від займаної посади, начебто, на підставі якогось анонімного листа, що я щось там перевищив якісь повноваження... Навіть такий юридичний нігілізм, коли мене відстороняють, мені забороняють з’являтися до адмінбудівлі і визначають моїм місцем роботи Комунарську районну адміністрацію, що зовсім іде в розріз з діючим законодавством".

Втім Максим Денщік розповів, що не звертався до правоохоронних органів:

"Я виклав той пост, який напевно ви всі бачили (йдеться про пост у Facebook — ред). Відповідно до кримінально-процесуального кодексу, людина може не звертатися, що слідчий чи прокурор може брати інформацію з усіх джерел. Тобто я свою позицію висвітлив, заяву я писати не буду. Якщо правоохоронні органи зацікавляться, нехай працюють. Така моя позиція".

Раніше, 2 травня, Максим Денщік на своїй Facebook-сторінці оприлюднив заяву щодо тиску з боку голови Запорізької ОВА Івана Федорова.

"Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана! Останній "по-хорошому" пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю, що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки!", — йдеться у повідомленні посадовця.

Скриншот з Facebook-сторінки Максима Денщіка, від 2 травня 2024 року. Facebook/ Максим Денщік

Суспільне звернулося з інформаційними запитами щодо повідомлення про тиск на директора департаменту правового забезпечення Запорізької міськради Максима Денщіка до очільника ЗОВА Івана Федорова та секретаря Запорізької міської ради Регіни Харченко. Очікуємо на відповідь у визначений законом термін.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram