"У мене не буде таких повноважень, як були в попереднього секретаря міськради": Регіна Харченко про майбутні обов'язки

Ексклюзивно
Регіна Харченко, секретар Запорізької міської ради, 24.04.2024. Суспільне Запоріжжя/Владислав Киящук

24 квітня 2024 року під час позачергової сесії Запорізької міської ради депутати обрали на посаду секретаря Запорізької міської ради Регіну Харченко. Очільник ЗОВА Іван Федоров підкреслив, що посадовиця також тимчасово виконуватиме обовʼязки міського голови Запоріжжя.

Про те, як планує поєднувати обов'язки секретаря Запорізької міської ради та т.в.о. міського голови, що передувало призначенню та про роботу у фракції "Слуга народу" розповіла Суспільному Регіна Харченко.

За словами посадовиці, найближчим часом вона має надати державному реєстратору рішення сесії та особисті документи, аби процесуально закінчити відповідно процедуру:

"Стосовно обов'язків, то в нас відбувся в раді перерозподіл. У мене не буде таких повноважень, як були в попереднього секретаря міськради. У мене будуть чіткі закріплені напрямки, за які я буду відповідати, і якими я буду керувати, а заступники профільні будуть займатися своїми напрямками."

Регіна Харченко та Іван Федоров у сесійній залі, 24.04.2024.

Регіна Харченко також розповіла, що офіційну пропозицію обійняти відповідні посади їй озвучив Іван Федоров:

"Не приховую, що мені цю новину офіційно озвучив Іван Сергійович. Він викликав мене на зустріч і сказав: "Що ми вважаємо, що ви гідні бути на цій посаді. Ми гарантуємо вам команду. Ви впораєтесь. Тому давайте щось змінювати, тому що гірше ніхто не хоче".

За словами посадовиці, пізніше, у понеділок (22 квітня — ред.) відбулося засідання фракції "Слуга народу":

"Фракція майже дві години мене допитувала, хто мені дозволив їхати на цю зустріч, а я — голова фракції. Я пояснювала, що мене не запрошували як голову фракції, мене запрошували як депутата. Вони розцінили це як не повагу до них. І звертаю вашу увагу, що мене ніхто не позбавив і не виключив (з партії - ред.), просто в середині фракції є відповідні посади".

Вони висловили мені недовіру, враховуючи ці обставини, але я залишаюсь і далі буду залишатися депутаткою від фракції "Слуга народу"
Регіна Харченко

Раніше Суспільне повідомляло, що Анатолій Куртєв у зверненні до президента України Володимира Зеленського зазначав, що депутати міської фракції партії "Слуга Народу" висловили недовіру колишній голові фракції Регіні Харченко.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber