На позачерговій сесії Запорізької міськради депутати проголосували за дострокове припинення повноважень Куртєва

Оновлюється
Анатолій Куртєв на тлі скриньки для таємного голосування, 24.04.2024. Суспільне Запоріжжя/Колаж Суспільного

24 квітня 2024 під час позачергової сесії Запорізької міської ради депутати підтримали дострокове припинення повноважень секретаря міськради Анатолія Куртєва.

Про це повідомили кореспонденти Суспільного з сесійної зали.

Рішення щодо зняття секретаря міськради ухвалили шляхом таємного голосування.

Припинення повноважень Анатолія Куртєва одноголосно підтримали усі 38 депутатів, що були зареєстровані на сесії.

Сам Анатолій Куртєв не був присутнім у сесійній залі. Головуючим на засідання обрали голову тимчасової комісії з регламенту та законності, правопорядку та запобігання корупції депутата Олега Корольова.

Доповнюється...

Що відомо про Анатолія Куртєва

  • 24 квітня 2024 року секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв звернувся до президента України Володимира Зеленського з пропозицією щодо утворення міської військової адміністрації Запорізької області. Він також заявив про тиск голови ЗОВА Івана Федорова на органи місцевого самоврядування та спробу "здійснити в місті політичний переворот".
  • 29 вересня 2021 року під час позачергової сесії депутати Запорізької міської ради проголосували за відставку міського голови Володимира Буряка у відповідь на його власну заяву про складання повноважень. Т.в.о. міського голови призначили секретаря міськради Анатолія Куртєва;
  • 23 квітня 2021 року тодішній міський голова Володимир Буряк запропонував на посаду секретаря міської ради депутата від фракції "Слуга народу" Анатолія Куртєва.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber