Маргарита Трипольська достроково склала повноваження депутата Запорізької обласної ради

Запорізька обласна рада, ілюстративне. Фото: Запорізька обласна рада

Депутатка восьмого скликання Запорізької обласної ради (ЗОР) від партії "Слуга народу" Маргарита Трипольська достроково склала свої повноваження у зв'язку з особистою заявою.

Про це сьогодні, 22 квітня, повідомили в пресслужбі Запорізької облради.

Так, у повідомленні зазначається, що Маргариту Трипольську позбавили депутатського мандату на підставі п. 2 ч. 2 статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та з урахуванням передачі повноважень облради до Запорізької ОВА, начальником обласної військової адміністрації Іваном Федоровим було підписане відповідне розпорядження.

У разі дострокового припинення повноважень депутата, за рішенням відповідної територіальної виборчої комісії депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати у відповідному територіальному або єдиному виборчому списку від цієї місцевої організації політичної партії.

Відповідні документи будуть направлені до Запорізького обласного тервиборчкому.

Що відомо про Маргариту Трипольську

Трипольська Маргарита — позапартійна депутатка від фракції "Слуга народу". Має юридичну освіту, з 2011 по 2017 рік працювала адвокаткою, з 2020 — обіймає посаду доцентки кафедри загальноправових та політичних наук Національного університету "Запорізька політехніка". Окрім цього, Маргарита з початку повномасштабного вторгнення отримала посаду польової спеціалістки з протидії гендерно зумовленого насильства Фонду ООН у галузі народонаселення.

Сторінка Трипольської Маргарити на сайті Запорізької облради. Фото: скриншот з сайту Запорізької обласної ради

Раніше Суспільне повідомляло, що дві депутатки Запорізької обласної ради виявили бажання достроково скласти свої повноваження. Зокрема мова йде про Трипольську Маргариту з фракції "Слуга народу".

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber