Очільник Запорізької ОВА Іван Федоров зустрівся з представниками ВООЗ

Зустріч очільника Запорізької ОВА Івана Федорова з представниками ВООЗ, Запоріжжя, квітень 2024 року. Фото: ЗОВА

Очільник Запорізької військової обласної адміністрації (ЗОВА) Іван Федоров зустрівся з представниками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Під час зустрічі обговорювалися питання роботи медичних закладів у регіоні, а також важливі питання щодо потреб населення.

Про це сьогодні, 19 квітня, повідомили в Запорізькій ОВА.

Зазначається, що серед важливих напрямків роботи у сфері охорони здоров'я — створення повноцінного реабілітаційного центру пораненим внаслідок агресії РФ, а також знезараження та підготовка питної води лікарень під час блекаутів:

"ВООЗ продовжить підтримувати Запорізьку область та громади. Допомагатиме забезпечувати безперебійний доступ до медичної допомоги, відновлювати заклади охорони здоров’я та зміцнювати хірургію, травматологію та реабілітацію", — повідомив під час зустрічі представник ВООЗ в Україні, доктор Ярно Хабіхт.

Також представники ВООЗ відвідали деякі медичні установи міста Запоріжжя та області, аби допомогти покрити потреби закладів та надати необхідні ресурси.

Раніше Суспільне повідомляло, що на території однієї з дитячих лікарень міста Запоріжжя побудують сонячну електростанцію.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber