На ТОТ Запорізької області внаслідок вибуху зазнав поранень "депутат" так званої Якимівської ради Антон Якименко

Дим, що утворився внаслідок вибуху.

На території тимчасово окупованої Запорізької області внаслідок вибуху дістав поранень один з псевдодепутатів так званої Якимівської окружної ради Мелітопольського району Антон Якименко.

Цю інформацію Суспільному підтвердив очільник Запорізької обласної військової адміністрації (ОВА) Іван Федоров.

"Що стосується його безпосередньо життя і життєдіяльності мені точно не відомо на скільки постраждав. Але точно відомо, що постраждав", — наголосив посадовець.

За словами Івана Федорова, Антон Якименко був звільнений з правоохоронних органів України за корупційну діяльність. Після окупації регіону він погодився на співробітництво і став сприяти створенню окупаційної влади на території тимчасово захопленої Мелітопольщини.

"Багато хто вважає, що якщо минуло два роки, то спротив на тимчасово окупованій території зник, але це точно не так... Під час заїзду у свій власний будинок (Антона Якименко — ред.) якийсь вибух стався. Щось сталося з автівкою і щось сталося безпосередньо з ним самими".

Більш детальна інформація про ступінь поранення нині відсутня, повідомив посадовець. Втім, на його думку, щодо вибуху внаслідок якого дістав поранення псевдодепутати так званої Якимівської окружної ради Мелітопольського району Антон Якименко, можна говорити про роботу руху спротиву.

Що відомо про депутата окупаційної влади Антона Якименка

Антон Якименко депутат Якимівської окружної ради Мелітопольського району. Член партії "Єдина Росія".

Вчора, 16 квітня, Володимир Рогов повідомив, що на псевдовиборах в окупаційні органи влади, Антон Якименко увійшов в першу трійку "виборчого" списку від партії "Єдиної Росії".

Антон Якименко, псевдодепутат на ТОТ Запорізької області. Telegram/ЗЛА МАВКА

Також вчора, 16 квітня, у Telegram-каналі жіночого руху опору "Зла Мавка" повідомили, що Антон Якименко перебуває в лікарні.

Раніше Суспільне повідомляло, що в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області ліквідували одну з організаторок "виборів" президента Російської Федерації.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber