Депутатку одної політичної партії України, яка очолила окупаційний орган влади на Запоріжжі, засудили за колабораціонізм

Працівники СБУ. СБУ

У Запоріжжі суд визнав винною в колабораційній діяльності депутатку від однієї з політичних партій України, яка, за даними слідства, очолила окупаційний апарат військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району.

Про це сьогодні, 12 квітня, поінформували в пресслужбі ЗОДА з посиланням на матеріали СБУ.

За даними слідства, депутатка від забороненої партії "ОПЗЖ" після окупації частини регіону добровільно погодилася працювати на посаді "керівника апарату військово-цивільної адміністрації Мелітопольського району":

"Після свого призначення жінка сформувала "штат" апарату адміністрації, до якого набрала "однодумців, також усіляко сприяє діяльності окупаційної влади, координує діяльність підпорядкованих підрозділів, організовує та контролює роботу ЗМІ на тимчасово окупованій території Мелітопольського району", — йдеться в повідомленні.

За матеріалами Служби безпеки, суд визнав жінку винною за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України та призначив 7 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади в органах влади 15 років.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber