Сили спеціальних операцій знищили російський комплекс електронної розвідки "Палантин" на Запорізькому напрямку

. Фото: скриншот з відео ССО ЗС України

На Запорізькому напрямку Сили спеціальних операцій Збройних сил України за допомогою реактивної системи залпового вогню Himars знищили сучасний російський комплекс радіоелектронної боротьби "Палантин". Оператори БпАК 3 окремого полку ССО виявили ціль, а ракетно-артилерійський підрозділ Сил оборони уразив комплекс окупантів.

Про це сьогодні, повідомили в пресслужбі Сил спеціальних операцій ЗСУ.

"Під час ведення розвідки на Запорізькому напрямку операторами розвідувальних БпАК 3-го окремого полку ССО виявлено мобільний комплекс оперативно-тактичного рівня РЕБ “Палантин”. Комплекс вів радіоелектронну розвідку, придушував наявні системи зв'язку Сил оборони на цьому напрямку", йдеться в повідомленні.

Оператори безпілотників ССО супроводжували ціль та надали інформацію ракетно-артилерійському підрозділу Сил оборони для подальшого ураження.

Момент ураження російського комплексу РЕБ "Палантин". Фото: скриншот з відео ССО ЗС України

В спецпідрозділі зазначили, що унаслідок ураження реактивної артилерії, російський комплекс РЕБ був знищений.

Що відомо про російський РЕБ "Палантин"

  • РЕБ "Палантин" дозволяє "осліпити" в короткохвильовому та ультракороткохвильовому діапазонах, і створювати перешкоди для стільникового та транкінгового зв'язку.
  • "Палантин" за потреби може об'єднати різні комплекси РЕБ та радіоелектронної розвідки в єдину бойову мережу, що значно підвищує ефективність їх застосування. Комплекс завершив військові випробування та надійшов на озброєння окупантів у 2019 році.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber