У Запоріжжі комісія з перевірки міських автобусів виявила недоліки у роботі трьох маршрутів

Перевірка маршрутного таксі №67 у Запоріжжі. Фото: Запорізька міська рада

У Запоріжжі комісія з питань обслуговування автобусних маршрутів провела моніторинг громадського транспорту, який працює на міських маршрутах №67, №80 та №89. Виявлені недоліки були задокументовані, а перевізники мають виправити порушення.

Про це повідомили в Запорізькій міській раді.

Зазначається, що маршрутне таксі №67 перевірили через скаргу, опубліковану пасажирами у соцмережах, де люди скаржились на перевищення швидкості та необережне кермування:

"Вже сьогодні зупинили цю маршрутку, розпочали перевірку. Встановили порушення санітарного стану в салоні, невідповідність класності даного транспортного засобу", — повідомила членкиня комісії Ольга Коломієць.
Перевірка стану маршруток у Запоріжжі. Фото: Запорізька міська рада

Також комісія провела повторну перевірку маршрутів №80 та №89, які мали виявлені недоліки раніше:

"Знайшли невідповідність класності автобусів, які обслуговують маршрут №80. У 89-го маршруту класність відповідає договірним умовам — це пасажиромісткість і комфортність автобусів", — йдеться у повідомленні.
Перевірка стану маршрутних таксі у Запоріжжі. Фото: Запорізька міська рада

У комісії зазначили, що якщо перевізники не виправлять виявлені недоліки, буде порушуватися питання про розірвання з ними договорів.

Звернутися до комісії з проханням про перевірку маршрутного таксі можна через контакт-центр "15-80" або безпосередньо в Управлінні з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міськради.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram