Окупанти змушують військових РФ голосувати, щоб підвищити явку виборців на ТОТ Запорізької області — ЦНС

Голосування російськиї військових на "виборах" президента РФ. Фото: ЦНС

На тимчасово захопленій території Запорізької області окупанти, щоб підвищити явку на "виборах" президента РФ, змушують голосувати російських військових.

Про це сьогодні, 3 березня, повідомили в Центрі національного спротиву.

Вибори організовують безпосередньо у військових частинах:

"Висока явка” має нібито свідчити про підтримку окупації з боку місцевих. За явку відповідають замполіти".

Проголосувати військові РФ мають до 15 березня:

"Саме їх бюлетені стануть основою для фальсифікацій явки", — зазначають в повідомленні.

Що відомо про "вибори" президента РФ

"Вибори" президента РФ відбудуться з 15 по 17 березня 2024 року.

  • З 25 лютого, на тимчасово окупованій території Запорізької області росіяни розпочали дострокове голосування в так званих президентських виборах РФ.
  • 21 лютого стало відомо, що окупанти продовжують роботу щодо формування "дільничих виборчих комісій".
  • 19 лютого стало відомо, що російська влада відправила на ТОТ Півдня України спецзагони, які будуть фальсифікувати результати під час проведення псевдоголосування.
  • З 17 лютого у Бердянську росіяни розпочали поквартирний обхід жителів міста для інформування про проведення так званих президентських виборів РФ.
  • 5 лютого стало відомо, що окупанти збільшили кількість правоохоронців у тимчасово окупованому Запорізькому регіоні. За словами Івана Федорова, це зроблено з метою контролю організації виборчого процесу.
  • 1 лютого 2024 року росіяни почали завозити жителів Росії до ТОТ Запорізької області для участі у так званих виборах президента РФ.
  • 31 січня у тимчасово захопленій Кирилівській громаді, що в Мелітопольському районі окупанти розпочали підготовку до проведення так званих "виборів" президента РФ. Так, вчителів у школах змушують говорити дітям, аби ті нагадували батькам "правильно" голосувати на "виборах" президента РФ.
  • З 29 січня 2024 року в тимчасово окупованому Запорізькому регіоні відкрили 19 пунктів подачі заяв, аби "проголосувати" могли навіть ті, хто має прописку в іншій області та без російського паспорта.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber