Бійцям Запорізького напрямку передадуть сотні дронів, куплені за кошти місцевого бюджету – Федоров

Іван Федоров, очільник Запорізької ОВА. Фото: Суспільне Запоріжжя

Запорізька обласна військова адміністрація передасть закуплені за кошти місцевих бюджетів дрони на потреби бійців на Запорізькому напрямку.

Про це сьогодні, 21 лютого, повідомив під час брифінгу очільник Запорізької ОВА Іван Федоров.

Іван Федоров зазначив, що безпілотники, придбані за кошти місцевих бюджетів, будуть передані для військових частин на Запорізькому напрямку найближчими днями:

"Тому найближчими днями буде передана вже перша партія з сотень дронів на військові частини Запорізького напрямку".

Також на наступному тижні в області заплановано розпочати закупівлю необхідного устаткування для бійців.

"Наступного тижня розпочнеться придбання не лише дронів, а й усіх тих засобів, які сьогодні вкрай необхідні для наших захисників: і засоби радіоелектронної боротьби, і автівки, які сьогодні потрібні, і ремонт та розхідні матеріали для автівок, а також — безпілотні платформи, — зазначив посадовець.

Окрім цього, за словами Івана Федорова, в області продовжується будівництво оборонних споруд як військовими, так і цивільними підрядниками.

"Цілодобово майже ведуться роботи по будівництву оборонних споруд як військовими, так і цивільними підрядниками. Звичайно, деталі цієї роботи ми розкривати не будемо, але копаємо цілодобово, робимо зовсім несподівані речі для росіян".

Раніше Суспільне повідомляло, що у Запоріжжі затвердили міську програму "Повітряна армія Запоріжжя" для закупівлі дронів на потребу ЗСУ та Нацгвардії України.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber