РФ відправила спецзагони на ТОТ Запорізької та Херсонської областей для фальсифікації майбутніх результатів "виборів"

Псевдовибори у Севастополі. Фото ілюстративне. Фото: УНІАН

Росіяни відправляють на тимчасово окуповані території Запорізької та Херсонської областей працівників виборчих дільниць, які будуть фальсифікувати результати під час проведення псевдоголосування.

Про це сьогодні, 19 лютого, повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що російська влада відправила спеціальні загони для створення фейкової підтримки цивільним населенням ТОТ областей на майбутніх "виборах" президента РФ:

"Одне із завдань цих  загонів — до 10 березня 2024 року прозвітувати про готовність до «голосування» працівників підприємств на окупованих територіях, а також надати прогноз «підтримки» Путіна", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, такі загони повинні будуть слідкувати за проведенням псевдовиборів та фальсифікувати його результати. У ГУР додали, що окупаційна влада дозволила взяти участь у фейкових виборах як власникам російських паспортів, так і українським. Також на ТОТ продовжують впровадження системи "мобільний виборець" для голосування онлайн.

Що відомо про "вибори" президента РФ

"Вибори" президента РФ відбудуться з 15 по 17 березня 2024 року.

  • З 17 лютого у Бердянську росіяни розпочали поквартирний обхід жителів міста для інформування про проведення так званих президентських виборів РФ.
  • 5 лютого стало відомо, що окупанти збільшили кількість правоохоронців у тимчасово окупованому Запорізькому регіоні. За словами Івана Федорова, це зроблено з метою контролю організації виборчого процесу.
  • 1 лютого 2024 року росіяни почали завозити жителів Росії до ТОТ Запорізької області для участі у так званих виборах президента РФ.
  • 31 січня у тимчасово захопленій Кирилівській громаді, що в Мелітопольському районі окупанти розпочали підготовку до проведення так званих "виборів" президента РФ. Так, вчителів у школах змушують говорити дітям, аби ті нагадували батькам "правильно" голосувати на "виборах" президента РФ.
  • З 29 січня 2024 року в тимчасово окупованому Запорізькому регіоні відкрили 19 пунктів подачі заяв, аби "проголосувати" могли навіть ті, хто має прописку в іншій області та без російського паспорта.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber