У тимчасово захопленому Бердянську окупанти обходитимуть будинки місцевих та інформуватимуть про "вибори" – МВА

Білборд з пропагандою "виборів" президента РФ. РІА "Новости"

З 17 лютого в тимчасово захопленому Бердянську Запорізької області окупанти обходитимуть будинки жителів міста, аби поінформувати їх про "вибори" президента РФ.

Про це сьогодні, 16 лютого, повідомила в офіційному Telegram каналі голова Бердянської МВА Вікторія Галіціна.

"Вже завтра на тимчасово окупованій території стартує так званий пропагандистський проєкт "ИнформУИК". Росіяни та колаборанти за методичкою передвиборчого залякування підуть по домівках місцевих мешканців "інформувати про "виборчий процес" Путіна" , — йдеться в повідомленні.

Що відомо про "вибори" президента РФ

"Вибори" президента РФ відбудуться з 15 по 17 березня 2024 року.

  • 5 лютого стало відомо, що окупанти збільшили кількість правоохоронців у тимчасово окупованому Запорізькому регіоні. За словами Івана Федорова, це зроблено з метою контролю організації виборчого процесу.
  • 1 лютого 2024 року росіяни почали завозити жителів Росії до ТОТ Запорізької області для участі у так званих виборах президента РФ.
  • 31 січня у тимчасово захопленій Кирилівській громаді, що в Мелітопольському районі окупанти розпочали підготовку до проведення так званих "виборів" президента РФ. Так, вчителів у школах змушують говорити дітям, аби ті нагадували батькам "правильно" голосувати на "виборах" президента РФ.
  • З 29 січня 2024 року в тимчасово окупованому Запорізькому регіоні відкрили 19 пунктів подачі заяв, аби "проголосувати" могли навіть ті, хто має прописку в іншій області та без російського паспорта.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber