Аудитори звернулися до правоохоронців щодо недопуску комісії до перевірки якості робіт на Соборному, 151 — ДАСУ

Ремонтні роботи у п'ятиповерхівці на Соборному, 151. Січень, 2024 року. Фото: Суспільне Запоріжжя

Держаудитслужбу не допустили до перевірки щодо ефективності використання бюджетних коштів та якості закуплених матеріалів під час відновлювальних робіт одного з будинків у Запоріжжі, пошкодженого внаслідок російських обстрілів у 2022 році.

Про це вчора, 15 лютого, повідомили у пресслужбі Державної аудиторської служби України.

Зазначається, що перевірка якості ремонту в будинку на проспекті Соборному, 151, мала розпочатися 12 лютого 2024 року. Втім, КП "Управління капітального будівництва", відповідальне за відновлювальні роботи у п'ятиповерхівці, не надало аудиторам доступ:

"Аудитори не змогли перевірити роботи з відновлення будинку. Що було зроблено, якість та вартість робіт. Але ми обов’язково це зробимо. Тепер за допомогою правоохоронних органів", — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у Держаудитслужбі повідомили, що неодноразово отримували звернення щодо завищених цін ремонту та порушень законодавства під час відновлення будинку на Соборному, 151. Зокрема, є свідчення від ГО "Інститут законодавчих ідей" про перевищення вартості ремонту у п'ятиповерхівці на 14 мільйонів гривень.

Раніше Суспільне повідомляло, що під час ремонту п'ятиповерхівки на Соборному, 151 вдалося заощадити близько 70 мільйонів гривень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber