Кирило Єрмоленко достроково склав повноваження депутата Запорізької обласної ради

Депутат Запорізької обласної ради склав повноваження, ілюстративне. Фото: Запорізька обласна рада

Депутат восьмого скликання Запорізької обласної ради (ЗОР) від партії "Єднання" Кирило Єрмоленко достроково склав свої повноваження у зв'язку з особистою заявою.

Про це сьогодні, 2 травня, повідомили в Запорізькій обласній раді.

Так, у повідомленні зазначається, що Кирила Єрмоленка позбавили депутатського мандату на підставі п. 2 ч. 2 статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" та з урахуванням передачі повноважень облради до Запорізької ОВА, начальником обласної військової адміністрації Іваном Федоровим було підписане відповідне розпорядження.

У разі дострокового припинення повноважень депутата, за рішенням відповідної територіальної виборчої комісії депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати у відповідному територіальному або єдиному виборчому списку від цієї місцевої організації політичної партії.

Відповідні документи будуть направлені до Запорізького обласного тервиборчкому.

Що відомо про Кирила Єрмоленко

Профіль Кирила Єрмоленко на сайті Запорізької облради. Фото: скриншот з сайту Запорізької обласної ради

Кирило Єрмоленко — депутат восьмого скликання політичної партії "Єднання" в Запорізькій обласній раді, член цієї ж партійної фракції. Заступник голови комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber