Примусова мобілізація: жителів ТОТ Запорізької області окупанти закликають ставати на військовий облік

Окупаційні війська РФ. Ілюстративне фото з відкритих джерел

На тимчасово окупованій території Запорізької області окупанти закликають жителів ставати на військовий облік. Зокрема, роздають повістки та змушують проходити медогляд.

Про це сьогодні, 8 грудня, повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, на військовий облік росіяни ставлять усіх:

"У Мелітополі співробітників бюджетних установ відправляють у військкомат та змушують проходити медогляд", — йдеться в повідомлені.

За слова міського го голови Мелітополя в селах Токмацького району тим, хто отримав громадянство РФ, доносять повістки з вимогою стати на облік. Окрім того, окупанти агітують українців вступати на військову службу за контрактом та "добровольчих батальйонів", зазначає Федоров.

Також про те, що на тимчасово окупованих територіях росіяни займаються прихованою мобілізацією місцевих жителів, повідомляли у Центрі національного спротиву (ЦНС).

"Мобілізація відбувається приховано при отриманні паспорта РФ. Формально всі мобілізовані є добровольцями. Водночас відмовитись від укладання неможливо", — зазначають у ЦНС.

Раніше "Суспільне Запоріжжя" повідомляли, що жителям ТОТ Запорізької області надходять смс-повідомлення, в яких пропонують вступити до лав Росгвардії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber