У Запоріжжі створили комісію для перевірки міських автобусів та маршруток

Маршрутка у Запоріжжі. Фото ілюстративне. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі створили комісію для проведення перевірок технічного стану транспортних засобів та обслуговування міських автобусів загального користування.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету №661 від 09.11.2023, розміщеному на сайті Запорізької міської ради.

До складу комісії увійшли представники Запорізької міської ради, ГО "Допомога Запоріжжя", ГО "Юридична допомога населенню", Державної служби України з безпеки на транспорті, Департаменту патрульної поліції, Управління стратегічних розслідувань в Запорізькій області ДСР Нацполіції України, КП "Муніципальна варта".

Склад комісії з питань проведення перевірок технічного стану транспортних засобів та обслуговування міських автобусних маршрутів загального користування у місті Запоріжжя. Фото: Запорізька міська рада

Головою робочої групи призначено начальника відділу організації та контролю пасажирських перевезень на автомобільному транспорті управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку Запорізької міської ради Андрія Каплю.

Утворена комісія має здійснювати документальний та фактичний моніторинг на предмет своєчасності, достовірності та реального виконання дотримання вимог законодавства про автотранспорт та дорожній рух, перевірку графіку руху транспорту, його технічного та санітарного стану.

Перевірка проводиться за наявності скарг або звернень громадян, фактів порушень, викладених у ЗМІ та соцмережах. Комісія може починати свою роботу з моніторингу у складі не менше п'яти осіб та проводити її не лише на місцях простою, а й на маршруті чи безпосередньо всередині транспортного засобу.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram