Сапери знешкодили п'ять російських мін на шляху МАГАТЕ до Запорізької АЕС

Сапери знешкоджують російські міни на шляху МАГАТЕ,31.08.2023. Фото: скриншот з відео Telegram/Командувач Тарановський

Під час одного з етапів ротації представників Міжнародної агенції з атомної енергії (МАГАТЕ) на Запорізькій атомній електростанції, українські сапери знешкодили п'ять російських протипіхотних мін на шляху місії.

Про це сьогодні, 31 серпня, повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський. Також цю інформацію розмістив на свої Facebook сторінці Генштаб ЗСУ.

"Сапери зі складу підрозділів, що діють на запорізькому напрямку, знешкодили 5 російських протипіхотних мін на шляху місії", — йдеться в дописі Олександра Тарнавського.

Що відомо про ситуацію на Запорізькій АЕС

ЗАЕС, найбільша атомна станція в Європі, з 4 березня 2022 року захоплена російськими військовими. РФ розміщує на майданчику станції військову техніку та боєприпаси. Обстрілюють росіяни й саму станцію, руйнуючи ЛЕП, спричиняючи відключення енергоблоків і звинувачуючи в цьому ЗСУ. 5 жовтня Президент Росії Володимир Путін доручив передати у федеральну власність Запорізьку АЕС. Також росіяни створили компанію для управління ЗАЕС. В Енергоатомі назвали це рішення "нікчемним", а також нагадали, що для ЗСУ рішення РФ про "приєднання" українських територій і ЗАЕС не має значення.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber