У Запоріжжі мешканці зруйнованого будинку змогли забрати частину речей за допомогою рятувальників

. Фото: Суспільне Запоріжжя

3 лютого бійці аварійно-рятувальної служби "Кобра" працювали в будинку на проспекті Соборному, 151, який торік 6 жовтня частково зруйнувала російська ракета. За допомогою автовишки підіймалися в розбиті оселі, аби забрати й передати власникам їхні речі.

Оскільки сходи зруйновані, доступ до квартир можливий тільки за допомогою вишки, каже Євген Тимурін, командир відділення аварійно-рятувальної служби.

Фото: Суспільне Запоріжжя

"Забираємо речі з квартир за присутності господарів, і вишкою спускаємо в машину, аби їх вивезти. Раніше ми проводили на цьому будинку роботи з укріплення конструкцій. Прибирали конструкції, які висіли, котрі могли обвалитися. Потім кріпили конструкції, які можна не прибирати. Потім обстежували інженери і наразі вирішується питання, що відновлювати, що прибирати далі. А мешканці потроху, з нашою допомогою, забирають речі”, - каже він.

Фото: Суспільне Запоріжжя

Як раніше повідомляло Суспільне, 6 жовтня російські військові завдали ракетних ударів по Запоріжжю. В результаті обстрілу була зруйнована частина будинку за адресою проспект Соборний 151. З-під завалів п’ятиповерхового житлового будинку деблокували 15 загиблих осіб (з них 1 дитина).

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram