Російські окупанти разом зі співачкою чичеріною зняли український прапор з міськради Енергодара

Оновлено
. Суспільне Запоріжжя

Російська співачка чичеріна, яка виступає за війну росії проти України, разом з представниками російських збройних формувань, демонстративно зняла український прапор з будівлі міської ради Енергодара.

Про це повідомляється у телеграм-каналі ДП "НАЕК" "Енергоатом".

Державний прапор з будівлі мерії Енергодара, міста-супутника Запорізької АЕС, з пісенно-веселим гиканням знімав не якийсь невідомий роSSійський покидьок-окупант, а співачка юлія чичеріна – давня фанатка "рускава міра" та терористів "ЛНР/ДНР”, — зазначили в “Енергоатом”.

Момент, коли чичеріна знімала український прапор, зняли на відео, додали в "Енергоатомі":

“Момент своєї нової "слави" чичеріна зняла на камеру, і це відео вже поширилося у соцмережах. В нині окупованому рашистами місті вона вирішила дати концерт – для загарбників".

Також в "Енергоатомі" нагадали, що чичеріна внесена в базу Миротворець, як російська терористка, яка підтримує війну росії проти України в усіх її проявах.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора, Запорізька обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом посягання на територіальну цілісність та недоторканість України (ч. 1 ст. 110 КК України).

Читайте також: Міста-супутники провели акції на підтримку мешканців Енергодара та співробітників Запорізької АЕС

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram