У Запоріжжі відбувся спільний концерт гурту "Хорта" з учнями музичних закладів

. Суспільне Запоріжжя

30 вересня у палаці культури "Орбіта" відбувся спільний концерт гурту "Хорта" та джаз-бенду "Сіті біг бенд". Ідея проєкту — поєднати різні стилі музики: традиційні етнічні мотиви, фольк, рок та джаз. До концерту залучили вихованців восьми музичних закладів Запоріжжя.

Загалом на концерті представили 16 музичних номерів. Підготовка до концерту тривала понад пів року, поділився вокаліст гурту «Хорта» Юрій Юрченко.

Юрій Юрченко. Суспільне Запоріжжя

Разом з музикантами на сцені виступили й учні восьми музичних закладів Запоріжжя.

"На нашу електронну адресу всі охочі учасники присилали свої бажання взяти участь у цьому проєкті, і потім ми зібралися комісією, таке журі. І відібрали талановитих дітей, які підходять нам для цього проєкту", — розповідає музикант.

Суспільне Запоріжжя

Юрій Юрченко каже, ідея була в тому, щоб залучити дітей на велику сцену, щоб вони відчули, навіщо вони взагалі займаються музикою:

"Тому є в нас і маленькі інструменталісти, щоб вони розуміли, як грати у складі великого оркестру. Є вокалісти, які виходять з нами на сцену. Щоб відчути насправді той смак, колективу, енергетику. І розуміння, навіщо ти цим займаєшся", — додає вокаліст гурту "Хорта".

Суспільне Запоріжжя

"Я дуже хочу бути акторкою, співачкою. Це моя мрія з самого дитинства. І я думаю, що цей проєкт стане першим кроком до неї", — розповідає Марія Кісякова, учениця вокальної студії "Арт-стайл".

Марія Кісякова. Суспільне Запоріжжя

Концерт тривав понад годину, вхід для всіх охочих був безплатний.

Читайте нас у Telegram

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber