"Кубок Поділля з ММА": у Вінниці змагалися понад 400 спортсменів зі всієї України

Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА "Кубок Поділля". I-VIN.info

22 червня у Вінниці відбулися всеукраїнські змагання зі змішаних єдиноборств "Кубок Поділля", участь у яких взяли близько 400 бійців з обох берегів Дніпра.

Про це Суспільному розповів очільник обласної федерації зі змішаних єдиноборств ММА Володимир Соляр. За його словами, турнір цьогоріч проходить втретє.

"Найперший "Кубок Поділля" відбувся у Тульчині. Потім ми зрозуміли, що потрібно розширяти масштаби й у 2021 році вперше провели його у Вінниці. Цьогоріч на турнірі були присутні спортсмени із них куточків України: Івано-франківська, Тернопіль, Волинь, Хмельницький, Львів, Одеса, Київщина та, навіть, що дуже приємно, з Донеччини. Досить розширена географія турніру", — розповів Володимир Соляр.

I-VIN.info

Оскільки турнір відкритий, у ньому брали участь, як аматори, так і спортсмени, у яких є професійні поєдинки.

"На таких турнірах спортсмени набираються досвіду. Оскільки турнір відкритий, у ньому брали участь, як аматори, так і спортсмени, у яких є професійні поєдинки. Вийшли гарні поєдинки, молоді спортсмени показали досить хороший рівень. Приємно те, що участь брали і спортсмени, які є членами збірної України, чемпіони Європи, світу", — зазначив Володимир Соляр.

I-VIN.info

На фінальній частині відкриття турніру були присутні чирлідерки "Вінницькі вовчиці", а також виконавець мотиваційних треків з Дніпра — Ваня Македонський.

"Також були запрошені військовослужбовці, які були присутні на фінальній частині. Зробили свято для спортсменів. тренерів, глядачів та гостей", — додав президент Вінницької обласної федерації зі змішаних єдиноборств ММА.

I-VIN.info

Серед присутніх на турнірі був тренер збірної України серед дорослих Андрій Зінчук. Участь у боях брали троє його вихованців.

"Ми дуже задоволені. Турнір дуже гарно організований, спортсмени були високого рівня, була конкуренція, було з ким позмагатися. Це дуже круто, адже такий рівень організації стимулює спортсменів вдосконалюватися та надалі виступати на змаганнях. Вінницька обласна федерація зі змішаних єдиноборств ММА постійно розвивається, проводить хороші турніри, чемпіонати, її спортсмени представляють Україну на чемпіонатах світу та Європи. Ці змагання важливі, адже діти розуміють, що ми живемо, а не боїмося, навіть попри війну", — зазначив Андрій Зінчук.

У віковій ваговій категорії 18 плюс та ваговій категорії 77,1 кг бився спортсмен Української академії Єдиноборств із Тернополя — Богдан Волошин. Хлопець переміг у всіх чотирьох поєдинках та отримав здобув місце.

"Кожні змагання для мене важливі, адже дають можливість для росту. Важливо показувати рівень свого залу, тренерів та спортсменів, які тренуються поруч, що наша команда сильна. Також це нові знайомства. Серед хлопців, з якими я бився, був боєць, якого я знаю особисто, з яким разом тренувалися. Було цікаво зустрітися на рингу", — сказав Богдан Волошин

I-VIN.info

Турнір розпочали о 8:30 одразу на чотирьох майданчиках та тривав увесь день.

"Закінчили турнір о 9 вечора завдяки злагодженій роботі суддівської бригади нашої Національної федерації, за що ми дуже вдячні, Національній федерації України, її президенту Сергію Самойленко, який також був присутній на турнірі і завжди підтримує нашу федерацію у всіх починаннях. Ми одна родина, дуже приємно, що Федерація розвивається і ми спільно із нею разом", — підкреслив Володимир Соляр.

I-VIN.info

Він також додав, що змагання мали благодійну складову — усі охочі могли зробити донат для захисників. Загалом вдалося зібрали близько 10 тисяч гривень.

"Ці кошти будуть передані комусь із наших хлопців — спортсменів Федерації, які перебувають на бойових. Аби вони використали їх на придбання необхідного", — Володимир Соляр.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube