Медзаклади Вінниччини отримають генератори для безперебійної роботи під час відключень електроенергії

Медзаклади Вінниччини від Міністерства охорони здоров'я України отримають генератори потужністю 16 кВт для повноцінної та безперебійної роботи на випадок можливих відключень електроенергії.

Як повідомили на сайті МОЗ, завдяки спільному проєкту зі Світовим банком "Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні" закупили 78 генераторів для медзакладів України. Його розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

"Враховуючи постійні атаки та обстріли Росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення наших закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно за будь-яких критичних умов. Адже таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу", — йдеться у дописі.

Постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом в українських медзакладах є 11 262 генератори, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube