У Вінницькій лікарні ім. Пирогова провели унікальну операцію з видалення кіст печінки

Операція по видаленню великих паразитарних кіст печінки. Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова

Лікарі Вінницької обласної клінічної лікарні імені М. І. Пирогова виконали операцію з видалення великих паразитарних кіст печінки у пацієнта.

Пацієнт звернувся до лікарні зі скаргами на біль у центральній частини живота, підвищення температури тіла, пожовтіння шкіри та склер. Після обстеження йому було встановлено діагноз ехінококових кіст печінки.

Вінницька обласна клінічна лікарня імені М. І. Пирогова

Кісти значного розміру стиснули жовчні протоки, що призвело до біліарної гіпертензіїСтійке підвищення тиску в жовчовивідних протоках, що супроводжується недугами гепатобіліарної системи та підшлункової залози, запалення жовчних проток (холангіту) та спайкового процесу. Стінка кісти вросла в великі магістральні судини (нижню порожнисту та ворітну вени), а також у жовчні протоки.

Команда хірургів ВОКЛ ім. М.І.Пирогова під керівництвом Олега Васильєва провела надскладну високотехнологічну операцію — розширену правобічну гемігепатектомію (видалення 5,6,7,8 сегментів печінки) з резекцією та реконструкцією нижньої порожнистої та ворітної вени, а також резекцією Спігельової долі першого сегменту печінки.

Операція пройшла успішно, і наразі пацієнт почувається добре, його виписано зі стаціонару додому.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube