Майже п'ять тисяч вінницьких дітей відвідуватимуть пришкільні табори

4500 тисячі вінницьких ліцеїстів відпочиватимуть цьогоріч у пришкільних таборах із денним перебуванням. 100 з них учасники табору 4 вінницького ліцею. Тут такий проводять понад 15 років.

Про це Суспільному розповіла директорка Ольга Важова.

Цьогоріч створили 4 загони, у кожному по 25 дітей. Перевагу надавали учням пільгових категорій.

"Це багатодітні сімʼї, малозабезпечені, діти учасників бойових дій, загиблих воїнів", — сказала директорка.

Серед розваг: майстер-класи з виготовлення сувенірів, спортивні естафети, відвідування аквапарку, музеїв, розповіла керівниця пришкільного табору Оксана Нідзельська.

"Діти тут цілий день під наглядом, веселяться, відпочивають. Багато екскурсій, походів, де діти відпочивають і розвиваються", — сказала Оксана Нідзельська.

Серед учасниць табору девʼятирічні Настя та Маргарита.

"Нам подобається танцювати, дуже добре, що в таборі є танці, дуже сподобалось, ми вчора ходили в театр, сьогодні робили зарядку", — сказали дівчата.

Відвідування пришкільних таборів для дітей безкоштовне, сказала директорка міського департаменту освіти Оксана Яценко. Усі витрати покриває міська рада. З бюджету громади виділили 5 млн 600 тисяч гривень.

Діти у пришкільному таборі перебуватимуть із понеділка по пʼятницю з 9 до 17 години. Передбачені сніданки та обіди. Вартість путівки на дитину на 14 днів складає 1261 гривню.

За словами Оксани Яценко, цьогоріч пришкільні табори запрацювали у 31 ліцеї вінницької громади. Триватимуть вони до 21 червня включно.

В серпні на базі 17-го фізико-математичного ліцею проведуть табір для обдарованих дітей. Таких цього року 60.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube