На Вінниччині 330 людей отримали грант на відкриття власного бізнесу

На Вінниччині ще 330 людей отримали грант на розвиток та започаткування власного бізнесу за програмою "єРобота". Всього цьогоріч заявки подали 590 претендентів.

Зокрема, 67 звернень надійшло від учасників бойових дій та членів їхніх сімей. Про це повідомили на сайті Вінницької ОВА.

"Загалом, позитивне рішення одержали 330 заявників, які отримають грант від держави на понад 89,6 мільйона гривень. У рамках Програми передбачено створення 650 нових робочих місць", — йдеться в повідомленні.

Серед отримувачів коштів 234 фізичних осіб-підприємців, 25 юридичних осіб та понад 70 осіб, які планують стати суб’єктами господарювання.

"А також 41 учасник бойових дій та члени їх сімей отримали грант на майже 19,6 мільйона гривень. Зокрема, 11 переселенців, які наразі проживають на Вінниччині, на суму понад 2,9 мільйона гривень".

До сфер діяльності, в яких ВПО та ветерани планують відкрити власну справу, або вже здійснюють підприємницьку діяльність, належать: надання освітніх послуг дітям дошкільного віку, виготовлення та продаж косметичної олії, відкриття кав'ярень, манікюрного салону, швейного цеху, дитячих розважальних центрів, спортивного залу для дітей, бази відпочинку.

Також заплановано надання послуг вантажних перевезень, відкриття кондитерського цеху, вирощування зернових і технічних культур, штукатурні роботи та роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу інтернет.

Підписуйтеся на новини Суспільне Вінниця у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube